Итоговая фотовыставка ІХ «Фестиваля Фотоклубов Украины 2014»

4 декабря 2014 г.

14 фотоклубів України - гідних представників 11 міст України представили свої клубні колекції. Шляхом демократичного голосування, самі учасники визначили рейтинг кращих фотоколекцій, які представлені на підсумковій виставці.

   ІХ фестиваль проходить при підтримці Міністерства Культури України.

На урочистому відкритті виставки ІХ «Фестивалю фотоклубів України 2014» у Києві, 7 жовтня 2014, гостям та учасникам фестивалю були зачитані вітальні листи, від Народного депутата України Сергія Гриневецького та Міністра Культури України Євгена Нищука, представникам фотоклубів вручені пам'ятні дипломи та каталоги фестивалю . Виставка викликала жвавий інтерес у громадськості і позитивний резонанс у ЗМІ.

   Цього року одеський міський клуб фотографів «Фотон-2» в черговий раз отримав найвищий рейтинг серед інших фотоклубів України, що підтверджує високий рівень його роботи.

   Історія створення клубу починається з Одеського фотоклубу «Фотон», який був організований у вересні 1973 року і функціонував він на базі одеського Будинку вчених.

   У 1999 році група фотографів ентузіастів з ініціативи Б.І. Ладиженського вирішила відродити діяльність клубу, але вже в якості «Міського клубу фотографів Фотон-2», кілька розширивши форми його діяльності. Головною особливістю є доброзичлива, майже сімейна атмосфера, що панує в клубі, що дозволяє розкритися молодим талантам. У червні 2005 р відбулася юридична реєстрація фотоклубу «Фотон-2» як громадської організації. Клуб є колективним членом Одеської фотографічної асоціації, спільно з якою проводить організацію безлічі одеських і всеукраїнських виставок.

   Міський клуб фотографів «Фотон-2» зацікавлений у творчому обмін та співробітництво, бере участь у багатьох соціальних та творчих проектах, прославляючи Одесу на Україні і за кордоном.

   Одеський міський клуб фотографів «Фотон-2» співпрацює зі Світовим клубом одеситів, де кожен другий вівторок місяця проводить свої засідання і творчі зустрічі.

Відкриття відбудеться: 4 грудня 2014 о 16.00

  Вхід - вільний.

 Виставка працює за адресою: Одеса, Приморський бульвар,1, Воронцовський палац.